Jak rozliczyć zorganizowanie zawodów strzeleckich dla pracowników z nagrodami ufundowanymi przez bank

Pytanie:

Nadleśnictwo było organizatorem zawodów strzeleckich. Bank ufundował nagrody. Podczas zawodów rozdawano też ulotki z ofertą banku, były rozwieszone banery reklamujące bank. Za I miejsce nagroda wyniosła 500 zł, II miejsce – 300 zł, III miejsce – 200 zł. Przy czym, aby otrzymać nagrodę, zwycięzca musiał założyć konto w banku, na które została wpłacona nagroda. Czy bank powinien pobrać zryczałtowany podatek od wpłaconej nagrody? Czy można to potraktować jako działania reklamowe z art. 21 ust. 1 pkt 68a ustawy o PIT?

Jeśli jesteś subskrybentem publikacji Wynagrodzenia w twojej firmie
zaloguj się

Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła

Zapomniałeś hasła ?

kliknij tutaj

Zostań subskrybentem publikacji Wynagrodzenia w twojej firmie

ZOBACZ OFERTĘ