Opinie Czytelników

W mojej ocenie „Wynagrodzenia w Twojej Firmie” to bardzo dobre czasopismo, skierowane do osób o różnym poziomie wiedzy. Trudne problemy są wyjaśnione jasno i klarownie, a przywołane przykłady pochodzą z praktyki, przez co łatwo je dopasować do własnych doświadczeń.

Jadwiga Krawczak
kierownik Działu Kadr i Płac z Warszawy


Jestem stałą czytelniczką „Wynagrodzeń w Twojej firmie” i dzięki tej publikacji jestem na bieżąco w sprawach dotyczących kadr i płac. Jeśli mam wątpliwości, przesyłam  pytanie do redakcji i szybko otrzymuję konkretną i fachową odpowiedź, która daje mi pewność, że robię to zgodnie z przepisami Prawa Pracy. Polecam poradnik „Wynagrodzenia w Twojej firmie” wszystkim, którzy są specjalistami ds. płac. Zagadnienia poruszane w publikacji są bowiem jasno i zrozumiale napisane nawet dla początkujących specjalistów ds. płac.

Alina Hałuszka

 

„Wynagrodzenia w Twojej firmie” to pismo, które doskonale rozwiewa moje wątpliwości i zapytania, jeśli chodzi o nurtujące mnie zagadnienia płacowe. Bardzo przydatne są konkretne przykłady rozliczeń płacowych krok po kroku. Dużą zaletą Państwa pisma jest to, że poruszacie tematy zgodnie z aktualnymi obowiązkami w obszarze kadr i płac, jak np. okres rozliczania PIT-11 czy ZUS IWA. Bardzo praktyczne są różnego rodzaju „ściągi”, jakie dołączane są do numerów, jak np. czas pracy czy rozliczanie umów zleceń. Odpowiedzi i artykuły są bardzo konkretne oraz rzeczowe, czego ja osobiście jestem zwolennikiem, jak również dotykają tematów, z którymi spotykam się na co dzień w pracy, co jest bardzo praktyczne. Jeśli mogę prosić o zamieszczenie jakiegoś artykułu lub przykładu z zakresu zatrudniania i rozliczania obywateli Ukrainy. Jest to w ostatnim czasie temat, który zaczyna się coraz częściej pojawiać w obszarze kadr i płac.

Agnieszka Szymczak
specjalista ds. kadr i płac z Żyrardowa